Úspech vo výtvarnej súťaži

Aj v tomto školskom roku sa žiaci našej školy zapojili do súťaže Vesmír očami detí. Najúspešnejšou sa stala Sofia Šulíková z 2.B triedy, ktorej práca s názvom Sonda Parker, sa dostala až do celoslovenského kola. Sofinke blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!

uspechvovvsutazi1

uspechvovvsutazi2

Deň matiek, Deň otcov, Deň rodiny v 2.B triede

Ako každý rok, aj v tomto školskom roku si deti z 2.B triedy pozvali 24.6.2020 svojich najbližších do školy, aby ich pri príležitosti sviatkov mamičiek, ockov, rodiny, prekvapili a potešili.

denrodiny20202b

Ocenená žiačka

Cena riaditeľky školy RNDr. Eleny Volanskej pre Viktóriu Kohútovú za vynikajúce študijné výsledky! Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Aocenenaziacka

Jun

VRÁTENIE KNÍH

Dištančne vzdelávajúci žiaci odovzdajú v pondelok (t.j. 29.06.2020) učebnice triednym učiteľom. V utorok (t.j. 30.06.2020) si prídu prevziať vysvedčenie.

(Nie je potrebné sa prihlasovať na nástup do školy).

Učiteľ ské

Kto je online