20
Jan

Aktivity

POZVÁNKA NA IT ČAJOVŇU ONLINE

Pozývame žiakov II. stupňa na prihlásenie do IT čajovne online dňa 4.6.2020. Prihlásiť sa môžete pomocou dotazníka na stránke:

________________________________________________________________________________________________________________________

Dňa 18.2.2020 od 13,30 do 15,30 sa bude konať IT krúžok.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

V školskom roku 2019/2020 na našej škole prebieha overovanie a používanie bádateľsky orientovaných metodík z projektu IT Akademia, s využitím IT ScienceLabu v predmetoch: matematika, fyzika, chémia, geografia, biológia, informatika.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

AJ TY V IT

Organizácia Aj Ty v IT organizuje pre dievčatá rôzne workshopy v oblasti IT, kde sa baby učia rôznym IT zručnostiam.

 Vaše žiačky by sme chceli srdečne pozvať na workshop s názvom Nauč sa pracovať v Scratchi, ktorý sa bude konať v Žiline v mesiaci február.

Workshop Nauč sa pracovať v Scratchi sa bude konať dňa 6.2.2020 v čase 16:00 - 18:00 hod v priestoroch Ringier Axel Springer SK, a.s., Poštová 1, 010 08 Žilina-Vlčince. Je určený pre všetky zvedavé a tvorivé dievčatá od 11 do 15 rokov, predchádzajúca skúsenosť s programovaním nie je potrebná. Workshop je určený pre začiatočníčky – dievčatá, ktoré sa so Scratchom ešte nestretli.


Registrovať sa môžu dievčatá tu:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuK84nTgt_soOx07EJh9ZFfnIN8keK77dJS8ruWXCTU_TEFw/viewform.

Vstup je bezplatný, je potrebné sa registrovať, pretože počty miest sú obmedzené.


Dievčatá, ktoré Scratch zaujme, sa môžu tiež zapojiť do súťaže Scratch Match 2020 a vyhrať zaujímavé ceny. 

Viac info o takýchto workshopoch (a sledovať čo pripravujeme do budúcna) môžete tu: https://www.ajtyvit.sk/podujatia/ alebo na našich sociálnych sieťach: Facebook a Instagram.

Učiteľ ské

Kto je online

We have 4 guests online